HABER DETAYI

Haziran 20, 2022 6:52 pm

Beylikdüzü Günübirlik Kiralık Daireler

Beylikdüzü Günübirlik Kiralık Daireler

İstanbul’a günübirlik ziyaretler için gelen kişilere özel olarak sunulan kiralık daireler uygun fiyatları ile öne çıkmaktadır. Beylikdüzü günlük kiralık daire seçenekleri ise bütçenizle dost daireleri ile ev konforunu sizlere sunmaktadır. Rahat ve huzurlu bir konaklama ortamı hayal ediyorsanız ve ulaşımdan yana sorun yaşamak istemiyorsanız kiralık dairelerimizi tercih edebilirsiniz. Dairelerimizin her biri oldukça uygun fiyatlardan sunulmakla birlikte İstanbul gibi metropol bir şehirde en uygun konaklama seçeneği olmaktadır. Lüks olarak döşenmiş olan dairelerimiz otellerdeki sıkıcı ortamlardan uzak olup ferah bir ortama sahiptir. 0+1, 1+1 ve 2+1 şeklinde olan dairelerimizden size uygun olanları tercih ederek Beylikdüzü’nün nezih havasını soluyabilirsiniz.

Beylikdüzü kiralık dairelerimiz ziyaretçiler için hijyenik bir şekilde hazırlanmaktadır. Her ziyaretçi değişiminde evlerimizdeki yastık, yorgan gibi eşyalar değiştirilmektedir. Wc- banyo temizliği yapıldığı gibi mutfak eşyaları da temizlenmektedir. Ayrıca ziyaretçilerimize daha sağlıklı bir ortam sunabilmek amacıyla evlerimizde dezenfekte çalışmaları da yapılmaktadır. Temizlik ve sağlığın önem kazandığı günümüzde dairelerimize gönül rahatlığı içerisinde konaklayabilirsiniz. Güvenlik sistemleri açısından da oldukça gelişmiş olan kiralık dairelerimiz güvenlik kameraları ile sürekli olarak izlenmektedir. Dairelerimiz aynı zamanda güvenlik görevlilerimiz tarafından da kontrol edilmektedir. Kiralık dairelerimize girişte vereceğiniz bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Konaklamaya dair detaylarınız da adresimiz tarafından koruma altında olacaktır.

Beylikdüzü kiralık daire seçeneklerimiz İstanbul içerisinde konaklama için tercih edeceğiniz en uygun fiyatlı seçeneklerdendir. Bütçe dostu çözümler sunan adresimiz müşterilerine karşı her zaman saygılı ve güler yüzlü bir hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Bir ziyaretçinin konakladığı mekandan beklentisinin ne olabileceği üzerinde düşünen adresimiz sizlerin isteklerine değer vermektedir. İnternet çağında yaşıyor olmamız nedeniyle dairelerimizin her birinde ücretsiz wi-fi hizmeti bulunmaktadır. bunun yanı sıra araçla gelen ziyaretçilerimiz için otopark desteğimiz de vardır. Günlük, haftalık ve aylık periyotlarda daire kiralama hizmeti alan müşterilerimiz için kampanyalı fiyatlarımız mevcuttur. Ayrıca uzun süreli konaklama hizmetinde daireler periyodik olarak temizlenmektedir. Günlük kiralık daire hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde kalacağınız gün aralığını ve kişi sayısını bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Beylikdüzü vip dairelerimize sizleri de bekliyoruz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.